Zrnková káva v tube 200g

Zrnková káva v tube 200g

Zrnková káva v 200g tube je vhodná ako darček, ale ako aj ozdoba pre Vaše priestory. Venujte si malú pozornosť v podobe kvalitnej zrnkovej kávy v peknom obale :) Balíme 4 druhy kávy do tejto tuby....


  • 6,80€

  • 8,50€
Výrobca:rannakava.sk
Kód produktu:20089
Dostupnosť:
Skladom (viac ako 100 ks)


Tuba obsahuje:

- gramáž balenej kávy = 200g
- klip na zatváranie otvorenej kávy
- zváraný spoj pre dokonalé zachovanie čerstvosti
- kvalitnú čerstvo praženú zrnkovú kávu podľa výberu / Brasilia, Cuba, Mexico, MixCOFFEE/


Brazília - Cerrado zrnková káva sa v tejto oblasti sa pestuje v nadmorskej výške 200-500 metrov nad morom. Odroda žltý burbon (Yellow Bourbon) je pre ľudí ktorý vyhľadávajú kávu s dobrým telom a veľmi nízkou kyslosťou taktiež sa vyznačuje chuťou čokolády s orieškovými zakončením.


Cuba – Serrano je káva z oblasti v strednej Amerike. V šálke si vychutnáte nezabudnuteľný chuťový zážitok ukončený plným telom, intenzívnou chuťou kakaa, tabaku a dlhotrvajúcou do chuťou vlašských orechov. Táto káva je tak vynikajúca ako preslávený kubánsky rum a kubánske cigary.


MixCoFFEE espresso zmes je čerstvá zrnková káva, ktorá je zložená z Arabík krajín Panama, Peru a Brazília a štipkou monzúnovej Robusty z Indie v sebe nesie znamenie sladkej horkosti spojenou s jemne korenistou chuťou ktorá je na špičke jazyka zakončená ľahkou sviežosťou čokolády. Prenikavá vôňa korenia s jemným nasladlým vánkom. Ten kto vyhľadáva kvalitu a čerstvosť vo forme zmesi je táto káva pre neho správna voľba.