Kávovar X10

Kávovar X10

Pokiaľ hľadáte spoľahlivý kávovar pre zamestnancov, je plnoautomatický kávovar X10 s odporúčaným výdajom 80 porcií denne vhodným riešením....


  • 3 348,00€

  • Bez DPH: 2 790,00€
Výrobca:JURA
Kód produktu:20139
EAN:JURAP-15277
Dostupnosť:
Vypredané


Pokiaľ hľadáte spoľahlivý kávovar pre  zamestnancov, je plnoautomatický kávovar X10 s odporúčaným výdajom 80 porcií denne vhodným riešením.

Kávovar X10 boduje mnohostrannosťou, jednoduchou obsluhou a individualitou. Dokáže pripraviť 31 rozličných špecialít, čím pokrýva celé spektrum špecialít doplnených mliekom a mliečnou penou a taktiež celú paletu špecialít na báze čiernej kávy.  

O vždy dokonalé mletie a zvýšenie arómy o 12,2 % sa postará špičková inovácia s názvom Profesionálny aróma mlynček. Vďaka funkcii One Touch Lungo dokáže prístroj vyčariť aj unikátne nápoje Caffè Barista a Lungo Barista. Kávovar okrem toho disponuje možnosťou nastaviť rôzne úrovne teploty horúcej vody, čo ocenia najmä milovníci čaju. Solídny kombinovaný výtok s možnosťou nastavenia výšky je na stlačenie tlačidla schopný pripraviť do šálok či pohárov voliteľne jednu alebo i dve kávové špeciality naraz. Ovládanie, ktoré prebieha na farebnom dotykovom displeji s veľkosťou 4,3“ a vysokým rozlíšením, je absolútne intuitívne.

Moderné a zrozumiteľné grafiky sú intuitívne pre výber voľby aj pre neskúsených používateľov. Jednotlivé kávové špeciality navyše možno ľubovoľne programovať a pomenovať tak, aby vyhovovali špeciálnym požiadavkám používateľov. Kávovar sa štandardne dodáva s veľkým zásobníkom na zrnkovú kávu s objemom pre 1 kg, nádržkou na vodu s objemom 5 litrov a zásobníkom odpadu po káve pre 40 porcií, čo redukuje obslužné práce spojené s doplňovaním a vyprázdňovaním na minimum.

* Profesionálny aróma mlynček v porovnaní s konvenčnými mlynčekmi

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!