Kávovar WE6 Piano Black

Kávovar WE6 Piano Black

Profesionálny plnoautomatický kávovar do kancelárie s jednoduchou obsluhou pre denný výdaj 30 porcií. Kávová klasika na pracovisku. Nový kávovar WE6 odborne pripravuje celé spektrum klasických kávových nápojov - od ristretta cez espresso až po café crè...


  • 1 296,00€

  • Bez DPH: 1 080,00€
Výrobca:JURA
Kód produktu:20134
EAN:JURAP-15114
Dostupnosť:
Na dotaz


Kávová klasika na pracovisku

Nový kávovar WE6 odborne pripravuje celé spektrum klasických kávových nápojov - od ristretta cez espresso až po café crème.

Všade tam, kde majú zákazníci, personál či návštevníci možnosť pochutnať si na skvelej káve,vládne uvoľnená, komunikatívna a produktívna nálada. Káva uvoľňuje myseľ a podnecuje tvorivosť. Z toho vyplýva, že azda žiadne pracovisko si nezaslúži zostať bez kávovaru. Nový kávovar WE6 odborne pripravuje celé spektrum klasických kávových nápojov - od ristretta cez espresso až po café crème.

Nádržka na vodu s kapacitou 3 litre, zásobník zrnkovej kávy na 500 gramov kávových zŕn a zásobník odpadu po káve s kapacitou 25 porcií robia z tohto elegantného profesionálneho kávovaru ideálne riešenie pre podniky, v ktorých sa denne zvykne vypiť okolo 30 kávových špecialít. Inovatívne technológie revolucionalizujú pôžitok z dobrej kávy. Umiestnenie tlačidiel na prednú časť prístroja a moderný TFT displej robia obsluhu stroja neuveriteľne ľahkou aj pre neskúsených používateľov.

Profesionálny plnoautomatický kávovar do kancelárie s jednoduchou obsluhou pre denný výdaj 30 porcií.

Všade tam, kde majú zákazníci, personál či návštevníci možnosť pochutnať si na skvelej káve, vládne uvoľnená, komunikatívna a produktívna nálada. Káva uvoľňuje myseľ a podnecuje tvorivosť. Z toho vyplýva, že azda žiadne pracovisko si nezaslúži zostať bez kávovaru.
Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!