Bialetti Mini Express 2

Bialetti Mini Express 2

Bialetti Mini Express funguje presne rovnako ako klasické Moka Express. Umožňuje vám však variť kávu v neobyčajnom štýle. Jeho horná časť neobsahuje typickú nádrž, bola nahradená špeciálnou plošinou, kde sú poháriky umiestnené priamo. Model Bialetti Mini ...


  • 25,90€

Výrobca:Bialetti
Kód produktu:20066
Dostupnosť:
Na dotaz


Bialetti Mini Espresso funguje presne rovnako ako klasické Moka Express. Umožňuje vám však variť kávu v neobyčajnom štýle. Jeho horná časť neobsahuje typickú nádrž, bola nahradená špeciálnou plošinou, kde sú poháriky umiestnené priamo. Model Bialetti Mini Express 2tz sa používa na prípravu 2 šálok espressa súčasne.

Na prípravu pravého talianskeho espressa potrebujete iba túto nádobu na kávu, dobrú kávu a pár minút!

Použitie
Bialetti Moka Express je vhodný pre plynové alebo elektrické varné dosky - nie na indukčné. Kávovar umyte ručne, bez akýchkoľvek čistiacich prostriedkov. Nie je vhodné do umývačky riadu.

Ako moka účinkuje?
Kávovar sa skladá z hornej platformy, filtra a spodnej nádrže. Vložte mletú kávu do filtra, nalejte vodu do spodnej nádrže pod hladinu bezpečnostného ventilu a pripojte všetky prvky. Dajte kávovar na sporák a počkajte niekoľko minút. Horúca voda sa presunie do pohárov na plošine a preteká mletými zrnami. Vaše chutné a aromatické espresso je pripravené!

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!